25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chciałem poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.
Wysyłając do mnie zapytanie nie musisz podawać żadnych danych osobowych. Proszę jedynie wtedy o kontakt telefoniczny lub przez profil na facebook’u. W innym przypadku nie będę wstanie odpowiedzieć na zapytanie.
Strona www zapisuje ciasteczka związane z analizą ruchu na stronie. Odpowiedzialna za ochronę danych jest firma google. Dane zbierane nie identyfikują pojedynczych użytkowników. Jedynie pozwalają na analizę statystyczną. Strona jest zabezpieczona protokołem https. Dane między stroną a serwerem są szyfrowane i bezpieczne.